На кафедрі СКІД відкрили меморіальну аудиторію імені професора Андрія Пелещишина

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото з відкриття

У рамках студентського дня Міжнародної науково-технічної конференції «Інформація, комунікація, суспільство – 2024» відбулось урочисте відкриття меморіальної аудиторії імені професора Андрія Пелещишина.

Андрій Миколайович очолював кафедру від дня її заснування, сформував чудовий колектив однодумців. Був науковим керівником більш ніж 10 кандидатів наук, членом двох спеціалізованих вчених рад за спеціальностями «Математична, прикладна та структурна лінгвістика» та «Телекомунікаційні системи», ініціатором щорічної міжнародної конференції «Інформація, комунікація, суспільство».

У відкритті меморіальної аудиторії взяли участь його рідні, учні, колеги та друзі.

В меморіальній аудиторії імені професора Андрія Пелещишина, яка розташована в аудиторії 524 IV навчального корпусу Львівської політехніки, розміщено стенди з інформацією про учнів та колег, які є активними учасниками його наукової школи «Соціальні комунікації та інформаційна діяльність» і яка досі діє на кафедрі.

Світлий, добрий спомин про Андрія Миколайовича житиме в серцях тих, хто його знав!

Фото з відкриття Фото з відкриття