На кафедрі СКІД відбулася лекція з основ застосування системи електронного документообігу «АСКОД»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фото з лекції

25 жовтня на кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки в рамках вивчення курсу «Електронний документообіг» відбулася відкрита лекція. Заступниця директора з наукової роботи Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Віта Бойко виступила з доповіддю на тему «Теоретичні та практичні основи застосування системи електронного документообігу «АСКОД».

Доповідачка розповіла про:

• нормативно-правову та законодавчу базу у сфері діловодства й архівної справи;
  • визначення основних понять електронного документообігу;
  • особливості організації електронного документообігу в державній установі;
  • технологічні характеристики роботи в системі електронного документообігу «АСКОД».

У підсумку студенти отримали корисну інформацію від провідного фахівця УНДІАСД щодо застосування отриманих знань за спеціальністю 029 ІБАС у сфері електронного діловодства.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції