На кафедрі САПР відбувся захід у рамках Літніх шкіл «IT Camp» та «Політехнік Camp»

Кафедра систем автоматизованого проектування Львівської політехніки
Фото із заходу

15 червня на кафедрі систем автоматизованого проектування Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбулась подія, що входила до програми Літніх шкіл «IT Camp» та «Політехнік Camp».

На зустрічі школярів ознайомили з обладнанням та лабораторіями кафедри САПР, продемонстрували вимірювання шумових та вібраційних характеристик машин і механізмів, здійснення моніторингу шуму та вібрації в навколишньому середовищі.

Було також проведено майстер-клас із цифрової схемотехніки та продемонстровано практичне моделювання і друк 3D-об’єкта.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу «Відкрий свої здібності та можливості: все про професію юриста» Фото із заходу Фото із заходу