На кафедрі систем автоматизованого проектування відбувся День відкритих екранів

Кафедра САП Львівської політехніки
САПР

27 травня 2020 року відбулась онлайн-зустріч із кафедрою систем автоматизованого проєктування Львівської політехніки, на якій викладачі кафедри розповіли, що саме вивчають студенти, де працюють випускники, а також про особливості вступу в Національний університет «Львівська політехніка».

Учасники зустрічі почули про історії успіху випускників кафедри та відгуки про кафедру фахівців IT-компаній. На зустрічі викладачі провели інтерактивну екскурсію навчальними лабораторіями.

Також було розказано про:

• досягнення кафедри;
  • співпрацю кафедри з провідними вузами Європи;
  • освітню співпраця і навчання студентів кафедри у Кракові, Вроцлаві, Лодзі та інших містах Польщі;
  • наукову співпрацю з залученням студентів (проєкти Erasmus+ та Nawa).

Спеціальні гості:

• Анна Тимофійчук, деканка механічного факультету Сілезької політехніки (м. Глівіце, Польща);
  • Уляна Марікуца, деканка Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки.