На кафедрі програмного забезпечення відбулася друга лекція провідного фахівця-практика з Global Logic Дова Німраца

Кафедра ПЗ Львівської політехніки
лекція Дов Німраца

Фахівець компанії GlobalLogic Дов Німрац продовжує ділитися знаннями та досвідом зі студентами кафедри програмного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка».

Цього разу його лекція була присвячена огляду сучасної схемотехніки широким планом. Як зазначив лектор, базові знання студент отримує у стінах університету, а мета зустрічі – показати новий погляд на усталені, сформовані знання. Дов Німрац порівняв це з наведенням лоску. За півтора години відбувся динамічний екскурс в p-n переходи, діоди, варикапи, польові та біполярні транзистори, операційні підсилювачі, шифратори, суматори, мультиплексори/демультиплексори…Акцент було зроблено на практичне використання усіх цих пристроїв, а також на окреслення тенденції розвитку аналогової та цифрової схемотехніки.

Під кінець насиченої і емоційної доповіді Дов Німрац запросив студентів здобути практичний досвід у сміливих, інноваційних проектах компанії GlobalLogic.