На кафедрі ПІО відбулися захисти дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

14 квітня 2021 року на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбувся захист дисертації Носуліч Галини Андріївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки». Назва дисертаційної роботи – «Розвиток корпоративної освіти в Канаді». Науковий керівник д.пед.н., професор Мукан Наталія Василівна, опоненти – д.пед.н., доц. Лавриш Ю.Е. та д.пед.н, проф. Бідюк Н.М.

15 квітня 2021 року відбувся захист дисертацій аспірантів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у разовій спеціалізованій вченій раді Національного університету «Львівська політехніка».

• Шеян Марини Олександрівни – на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)». Назва дисертаційної роботи – «Педагогічні умови розвитку здоров’язбережувальної компетентності вчителів основної школи у системі післядипломної педагогічної освіти». Науковий керівник – д.пед.н., професор Пєхота Олена Миколаївна, опоненти – д.пед.н., проф. Тарасенко Г.С. та к.пед.н., доц. Павлюк О.С.
  • Лісної-Міськів Наталії Євстахівни – на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / педагогіка за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)». Назва дисертаційної роботи – «Праксеологічні засади підготовки майбутніх медичних сестер до професійної діяльності». Науковий керівник – д.пед.н., професор Романишина Людмила Михайлівна, опоненти – д. пед.н., проф. Мельничук І.М., д.пед.н., проф. Біда О.А.

Вітаємо з успішним захистом дисертантів та їхніх наукових керівників!