На кафедрі ПІО провели перший етап 81-ї Студентської науково-технічної конференції

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти Львівської політехніки
Фото з конференції

У контексті реалізації наказу ректора Університету щодо проведення 81-ї Студентської науково-технічної конференції на кафедрі педагогіки та інноваційної освіти Інституту права, психології та інноваційної освіти 25 жовтня проведено перший етап СНТК. Для участі було заявлено 21 студентську доповідь.

Роботу конференції розпочала відповідальна за організування студентської наукової роботи доцентка кафедри педагогіки та інноваційної освіти Любов Дольнікова. З вітальним словом та акцентуванням на важливості наукової роботи виступила завідувачка кафедри ПІО, д.пед.н., професорка Тетяна Горохівська.

Тематика доповідей була широка, актуальна, мала теоретико-аналітичний характер.

Кращими визнано доповіді:

• І місце – Юрій Гораль (група ПЦ-21), «Використання психолого-педагогічних підходів в організуванні онлайн-педагогічної взаємодії», науковий керівник – к.пед.н., доцент кафедри ПІО Ігор Колодій;
  • ІІ місце – Соломія Гаврилів (група ПЦ-41), «Розвиток творчих здібностей майбутнього педагога в процесі навчання у ЗВО», науковий керівник –  к.пед.н., доцентка кафедри ПІО Наталія Чубінська;
  • ІІІ місце – Оксана Стець (група ПЦ-12), «Роль студентських організацій у розвитку лідерських якостей студентів ЗВО», науковий керівник –  к.пед.н., доцентка кафедри ПІО Тетяна Гельжинська.

Бажаємо переможцям успіхів у другому турі!

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції