На кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів ІСТР реалізовано програму Guest Lecturer

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Ангеліка Пабіан

З 1 до 8 жовтня 2021 року на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» було реалізовано програму Guest Lecturer. Лектор – Ангеліка Пабіан, доктор філософії з наук економічних, кафедра управління Сілезького університету в Катовіце.

Режим роботи – онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія – студенти, аспіранти і викладачі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Відповідальна за реалізацію програми – Оксана Шайда, доцент кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів.

Графік реалізації програми

• 1 жовтня 2021 року
    1. Ознайомча зустріч із Ангелікою Пабіан, доктором філософії з наук економічних, Сілезький університет у Катовіце.
    2. Відкрита лекція на тему «Сучасні підходи до маркетингу».
    3. Питання-відповіді.
    4. Обговорення.
  • 4 жовтня 2021 року
    1. Відкрита лекція на тему «Маркетингова діяльність фірм у Польщі».
  • 6 жовтня 2021 року
    1. Відкрита лекція на тему «Сучасні підходи до упакування товарів для активізації просування на ринку».
  • 8 жовтня 2021 року
    1. Відкрита лекція на тему «Роль реклами в просуванні товарів на ринку».