На кафедрі ПФН відбулася зустріч із випускником та партнером компанії-роботодавця SiTime

Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства
Фото із зустрічі

У момент, коли семестр добігає кінця і студенти вже втомились, важливо підтримати їх та мотивувати до навчання.

Саме тому доцентка кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Оксана Балабан організувала зустріч із Андрієм Курепою, випускником кафедри ПФН та партнером компанії SiTime, і Володимиром Лаврисем, магістром кафедри та інженером компанії SiTime. Мотиваційну лекцію про перспективи майбутнього працевлаштування за спеціальністю прослухали студенти груп МН-11, ЕЛ-11, ПФГВ-11, ЕЛ-21, ІХ та АП.

Андрій Курепа:

• розповів про компанію SiTime, особливості й напрями роботи у ній;
  • наголосив на необхідності знань з фізики для працевлаштування в цій компанії;
  • надав цікаві приклади використання законів фізики у своїй роботі;
  • закликав студентів вчитися провадити дослідження, аналізувати результати, злагоджено працювати в команді, дослухатися до порад викладачів;
  • розказав про перспективи та можливості подальшого працевлаштування.

Мотивація спрацювала! Студенти переконалися, що мають усі шанси успішно працевлаштуватись і все, що для цього потрібно, – активно навчатись!

Кафедра ПФН щиро дякує Андрію Курепі та Володимиру Лаврисю за візит, Оксані Балабан – за організацію, а студентам – за їхнє бажання розвиватись і дізнаватися щось нове. До нових зустрічей!

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі