На кафедрі ПЕЕТ відбувся круглий стіл за участю фахівців управління Держпродспоживслужби у Львівській області

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Завідувач кафедри ПЕЕТ зі співробітниками управління та студентами

3 травня 2023 р. на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулася зустріч студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників із фахівцями управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Під час зустрічі у форматі «круглого столу» виступали заступник начальника відділу ринкового та метрологічного нагляду управління Василь Шелеп, головний спеціаліст ринкового та метрологічного нагляду Роман Сімонов та головний спеціаліст у сфері контролю та послуг Іванна Яворська. Обговорювали питання:

• стратегічних напрямів діяльності ДПСС у Львівській області;
  • змін у законодавстві щодо маркування товарів та захист прав споживачів у воєнний час;
  • забезпечення безпечності та якості непродовольчих товарів в Інтернет-торгівлі й результативності ринкового нагляду;
  • контролю за регульованими цінами, ціноутворення;
  • порушення прав споживачів під час надання торговельних та побутових послуг.

Модератором заходу була професор кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Ірина Ємченко.

Під час дискусії фахівці Управління надавали відповіді на запитання щодо захисту прав споживачів.

Результати зустрічі дали змогу окреслити вектори розв’язання нагальних проблем споживчої сфери та показали важливість об’єднання зусиль науковців, експертів, освітян та практичного досвіду фахівців. Також визначено підходи до ефективної реалізації споживчої політики в умовах воєнного часу на основі дотримання балансу інтересів між споживачами, урядом і суб’єктами господарювання.

Фото із заходу Завідувач кафедри ПЕЕТ зі співробітниками управління та студентами Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу