На кафедрі ПЕЕТ відбулася зустріч з інспектором із контролю якості продукції Компанії ТОВ «Альянс Маркет»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Фото із зустрічі

7 червня 2023 року на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки відбулася зустріч студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників із фахівцем у галузі харчової безпеки, менеджером систем харчової безпеки – інспектором з контролю якості продукції Компанії ТОВ «Альянс Маркет», кандидатом біологічних наук, доцентом Мирославою Гавриляк. Тематика заходу була присвячена Всесвітньому дню безпеки харчових продуктів.

Під час зустрічі Мирослава Ярославівна поділилася досвідом своєї практичної діяльності з питань дотримання вимог якості та регламентації щодо безпеки харчових продуктів, впровадження систем харчової безпеки ХАССП. Обговорювали питання:

• пріоритету харчової безпеки як напряму державної політики та діяльності урядових структур;
  • мінімізації негативного впливу чинників на якість і безпечність харчових продуктів;
  • змін у законодавстві щодо посилення відповідальності операторів ринку та виробників;
  • позапланових перевірок операторів ринку.

Під час дискусії гостя надала відповіді на питання щодо захисту споживачів і відповідальності виробників за порушення вимог дотримання харчової безпеки.

Результати зустрічі визначили напрями подальшої співпраці з висококваліфікованими фахівцями-практиками щодо формування професійних компетентностей студентів.

Модератором заходу була професорка кафедри ПЕЕТ Ірина Ємченко.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі