На кафедрі ПЕЕТ реалізовано програму Guest Lecturer за участю викладача з Польщі

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Лектор Віталій Крупін

Відповідно до наказу Національного університету «Львівська політехніка» № 294-21і-10 від 4.11.2021 р. на кафедрі підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки реалізовано програму Guest Lecturer за участю Віталія Крупіна, доктора філософії, ад’юнкта Інституту розвитку села і сільського господарства Польської академії наук.

Тематичні розділи програми:

• Кліматичні цілі Європейського Союзу на 2050 рік у контексті аграрного розвитку Польщі.
  • Торгівля аграрною продукцією в світлі цілей сталого розвитку: концепція науково-дослідного проєкту TRADE4SD в програмі «Горизонт 2020».

Слухачами програми було понад 50 учасників – студентів, аспірантів, докторантів, викладачів.