На кафедрі органічної хімії відбулися чергові заняття Літньої школи «Хімія у житті»

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

На кафедрі органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки відбулися чергові заняття у Літній школі «Хімія у житті» для старшокласників львівських шкіл.

Під керівництвом завідувача кафедри Володимира Дончака, професора Ольги Будішевської, інженерів Тетяни Курисько, Лілії Третяк та Катерини Кузнецової майбутні хіміки продовжили засвоювати навички роботи в сучасних хімічних лабораторіях. Вони створювали косметичні гелі, варили мило, долучились до непростого мистецтва органічного синтезу (синтезували органічний барвник), вчилися визначати склад хімічних речовин.

Кафедра органічної хімії бажає всім учасникам Літньої школи спокійного мирного літа, міцного здоров’я та нових успіхів у навчанні! З нетерпінням чекатимемо у лавах студентів Львівської політехніки!

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи