На кафедрі органічної хімії триває робота наукового гуртка «Хімія у житті» для учнів МАН

Кафедра органічної хімії Львівської політехніки
Фото із заняття в гуртку

На кафедрі органічної хімії Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» триває робота постійно діючого наукового гуртка «Хімія у житті», організованого спільно зі Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

Працювати і вчитись у гуртку приходять учні 8–11 класів львівських шкіл. Заняття проводять професори та інженери кафедри органічної хімії: Володимир Дончак, Орест Гевусь, Ольга Будішевська, Лілія Третяк. Юні гуртківці під керівництвом викладачів вивчають важливі методи й методики синтезу та аналізу органічних речовин: хроматографічний аналіз, методи підготовки та очищення реагентів і продуктів реакцій, техніку роботи з хімічним посудом тощо.

Залучення учнівської молоді до експериментальної роботи в сучасних хімічних лабораторіях має на меті привернути увагу до наукової роботи й заохотити школярів до навчання у Львівській політехніці.

Фото із заняття в гуртку Фото із заняття в гуртку