На кафедрі обліку та аналізу організували інтелектуальні змагання для учнів шкіл Львова

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото зі змагань

З метою популяризації навчання в Національному університеті «Львівська політехніка» серед учнів шкіл та ліцеїв професор кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Володимир Чубай ініціював та організовував у травні-червні 2023 року інтелектуальні змагання для команд учнів 7 класів у корпусі Tech StartUp School.

Призи для переможців надали Інститут економіки і менеджменту, Львівська національна філармонія, видавництво «Підручники і посібники», Tech StartUp School Університету й інші.

Вітаємо переможців! Бажаємо юним інтелектуалам подальшої самореалізації та можливостей відкрити нові грані свого потенціалу, адже така талановита й ерудована молодь здатна змінити світ на краще! А команда Львівської політехніки завжди сприятиме вам у цьому!