На кафедрі обліку та аналізу обговорили з академічною спільнотою проєкти магістерських освітніх програм

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

29 грудня 2021 року на кафедрі обліку та аналізу в рамках щорічного оновлення освітніх програм відбулося обговорення з представниками академічної спільноти проєктів магістерських програм підготовки фахівців зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування». В обговоренні взяли участь як представники Львівської політехніки, так і науково-педагогічні працівники інших українських закладів вищої освіти, в яких ведеться підготовка магістрів з обліку і оподаткування.

Наш університет у цьому заході представляли викладачі кафедри обліку та аналізу, зокрема завідувач кафедри, д.е.н., проф. Яремко І.Й., к.е.н., проф. Загородній А.Г., д.е.н., проф. Пилипенко Л.М. (гарант освітньо-наукової програми), д.е.н., проф. Височан О.С. (гарант освітньо-професійної програми), к.е.н., доц. Воськало В.І., к.е.н., доц. Грицай О.І., к.е.н., доц. Тивончук О.І. та інші викладачі.

Серед представників академічної спільноти інших закладів освіти активну участь в обговоренні взяли:

• професор кафедри обліку і оподаткування Західноукраїнського національного університету д.е.н., проф. Крупка Я.Д.;
  • завідувач кафедри обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету д.е.н., проф. Фоміна О.В.;
  • професор кафедри обліку і аудиту Ужгородського національного університету к.е.н., проф. Даньків Й.Я.;
  • завідувач кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана д.е.н., проф. Шигун М.М.;
  • завідувач кафедри обліку і бізнес-консалтингу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця д.е.н., проф. Пилипенко А.А.;
  • професор кафедри обліку, контролю, аналізу та оподаткування Львівського торговельно-економічного університету к.е.н., проф. Бачинський В.І. та завідувач цієї ж кафедри д.е.н., проф. Воронко Р.М.;
  • завідувач кафедри інформаційних систем в управлінні та обліку Державного університету «Житомирська політехніка» д.е.н., проф. Легенчук С.Ф.;
  • доцент кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Одеського національного економічного університету к.е.н., доц. Волчек Р.М.

Загалом експерти позитивно оцінили проєкти магістерських освітніх програм, наголосивши на доцільності посилення аналітичної й інформаційно-технологічної компоненти.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу