На кафедрі НГІЗ шукають нові інвестиційні проєкти в галузях зварювання, літакобудування та нафтогазової інженерії

Кафедра нафтогазової інженерії та зварювання Львівської політехніки
Відеоконференція викладачів кафедри НГІЗ із фахівцем з міжнародних зв’язків Польщі

17 травня науковці кафедри нафтогазової інженерії і зварювання Інституту механічної інженерії та транспорту Львівської політехніки – професор Олеся Максимович і доцент Андрій Дзюбик – організували онлайн-зустріч із доктором Тадеушем Троциковським (Tadeusz Trocikowski), директором польського інституту комерціалізації науки, експертом Європейського інвестиційного фонду, відповідальним за співпрацю польських закладів вищої освіти з університетами і дослідницькими установами Фінляндії, Естонії, Латвії, Литви, Болгарії, Словаччини, Чехії, Молдови, Білорусі та Грузії.

Відбулася жвава дискусія щодо інвестиційних проєктів у галузях зварювання, літакобудування та нафтогазової інженерії, які можна впровадити на кафедрі нафтогазової інженерії та зварювання. Розглянуто перспективи залучення коштів Європейського союзу та стипендій вишів і підприємств Польщі та Естонії для їхньої реалізації.

Нетерпляче чекаємо трансформації напрацьованих ідей у потужні перспективні проєкти розвитку української науки!