На кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з відеозапису

Упродовж 27–28 червня 2022 року на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт студентами групи МЕ-47 за професійним спрямуванням «Менеджмент персоналу та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент».

Робота екзаменаційної комісії та захист проходили у змішаному форматі (очно/дистанційно).

Учасники висловлюють подяку ТРК «Перший Західний» за інформаційну підтримку та висвітлення важливої події у студентському житті Львівської політехніки.

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування плекає Україні інтелектуальну еліту нації!