На кафедрі МПА відбулася зустріч студентів з випускницею кафедри Анастасією Іваницькою

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Скріншот з онлайн-зустрічі

10 квітня на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки у форматі Zoom-конференції відбулася зустріч випускниці кафедри Анастасії Іваницької зі студентами ІІ, ІІІ та IV курсів бакалаврату, а також зі першокурсниками магістратури.

Анастасія понад 5 років працює рекрутеркою в різних сферах, зокрема і в ІТ, в українсько-шведській компанії Sigma Software, а також є ментором на курсі HR Generalist from scratch в Beetroot academy. На зустрічі студенти дізналися про особливості роботи рекрутера, про етапи підготовки до співбесіди та про гнучкі навички, необхідні на сучасному ринку праці. Анастасія відповіла на численні запитання студентів щодо можливостей працевлаштування та розповіла про власний кар’єрний досвід.

Зустріч відбулася в дружній атмосфері й тривала понад дві години.