На кафедрі ММП відбулася відкрита лекція фахівчині з HR у міжнародних компаніях Каріне Папікян

Наталія Гродзевич, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Скріншот з онлайн-лекції

18 вересня 2024 року на заняття з навчальної дисципліни «Глобальна економіка» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня (лекторка – д.е.н., професорка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ольга Пирогзавітала фахівчиня з HR у міжнародних компаніях Каріне Папікян з лекцією на тему «Лідерство в міжнародному бізнесі». Учасниками події стали студенти освітньо-професійних програм «Міжнародна економіка» та «Бізнес-адміністрування», освітньо-наукової програми «Міжнародні економічні відносини», а також викладачі кафедри ММП.

На лекції було розглянуто такі питання:

• принципи та основи лідерства;
  • лідерство в організаціях;
  • розвиток ефективних комунікацій в управлінні міжнародними компаніями;
  • лідерська етика;
  • лідери українського бізнесу та чим вони відрізняються від інших.

Також пані Каріне поділилася власними знаннями й досвідом щодо лідерства, рис та навичок, якими має володіти лідер, управління в умовах глобальних та регіональних змін.

Політехніки щиро вдячні за цікаву презентацію та корисну інформацію і запрошують до нових лекцій!

Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції Скріншот з онлайн-лекції