17 жовтня 2018 року на кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» відбулася 76-та щорічна студентська науково-технічна конференція, в якій взяли участь понад 80 молодих і талановитих студентів.
Дослідження студентів під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри були присвячені таким актуальним сьогодні науковим напрямам:
- бізнес-адміністрування і міжнародне підприємництво у сферах;
- ІТ, енергозбереження, міжнародного туризму та виробничо-господарської діяльності;
- міжнародна інвестиційна та інноваційна діяльність;
- економіка експортно-імпортної та митної діяльності.
Результати конференції вказують на зростання рівня наукової грамотності студентів Національного університету «Львівська політехніка» та їхнє бажання брати участь у розв’язанні актуальних економічних проблем.
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/44457856253870078657283845180779951554560n.jpg?itok=Tw3sw6nf)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/4456032822358236199840192886041263532933120n.jpg?itok=C-DnfDle)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/446174275127177958208956144197007532621824n.jpg?itok=qlgXZyha)
![на студентській конференції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2021/8/9/para/gallery/446926123513655920981305582005979127480320n.jpg?itok=AtspQFno)