На кафедрі ММП провели опитування викладачів ОПП 292 «Міжнародні економічні відносини»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Колектив кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва

З метою моніторингу задоволеності науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», залучених до викладання за освітньо-професійною програмою 292 «Міжнародні економічні відносини», рівнем організування навчального процесу й умовами для наукової діяльності на кафедрі, було проведено опитування (анкетування) викладачів.

В опитуванні взяли участь 16 викладачів, які викладають за ОПП 292 «Міжнародні економічні відносини», з них три – доктори економічних наук і 13 кандидатів економічних наук.

Результати – на сторінці кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва у соцмережі Фейсбук.