На кафедрі менеджменту і міжнародного підприємництва проведено інтерактивну лекцію

Кафедра ММП Львівської політехніки
інтерактивна лекція

В.о. завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки, к.е.н. професор Л.І. Чернобай провела інтерактивну лекцію на тему «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу» з дисципліни «Соціальна відповідальність» для студентів магістратури, груп ЕВМЕ-11, 12.

на лекції «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу» на лекції «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу» на лекції «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу» на лекції «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу» на лекції «Формування відносин бізнесу із стейкхолдерами. Етичні дилеми бізнесу»