24 квітня у Львівській політехніці відбувалися Наукові фестини, на яких інститути й кафедри демонстрували особливості навчання, перспективи своїх професій.
На кафедрі маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту за сприяння доцентки Наталії Михайлик організували гостьову лекцію. Старшокласники і студенти почули від Романа Шуптара – ресторатора, співвласника бізнесів SHOco, Daily Dose, Fat Dragon та інших – про:
- тайм-менеджмент і роботу на результат;
- вдале формування команди працівників;
- про маркетинг для розвитку бізнесу;
- чому навчання важливе для майбутнього тощо.
Учасники зустрічі дякують за отримання мотивації та діляться враженнями.
- Вікторія Гожельник: «Лекція була пізнавальною! Цікаво слухати про те, як застосовують теоретичні знання, ще й на прикладі улюблених закладів. Також цінно було про тайм-менеджмент, команду працівників, як бізнес починав розвиватись і як функціонує зараз».
- Дар’я Кулікова: «Було дуже цікаво, інформативно, слухала із захопленням! Частіше б таких спікерів!».
- Анастасія Сопова: «Пан Роман розповів не тільки як створював успішні бізнеси, але і про провальні ідеї, які не реалізував. Пізнавально, що багато компаній обирають для свого бізнесу «Архетип», що спрощує управління персоналом, формування підходу до клієнтів».
- Тарас Пісаржевський: «Пройшло все цікаво й інформативно, дізнався багато чого нового, респект за таку лекцію!».
- Аліса Маліца: «Ми почули про цікавий шлях відкриття закладів та компаній, досвід співпраці, долання труднощів, а також корисні поради щодо дій під час та після навчання!».
- Данило Васьо: «Дуже крутий гість. Чекав такої активності на кафедрі. Було змістовно, а головне – матеріал розповідала людина, яка працює в цій сфері і має немалий досвід. Дякую за організацію!».
Лекції практиків дуже сприяють розширенню кругозору молоді щодо вибору майбутньої професії, фокусуванню на основному під час освітнього процесу, надихають на особистісний розвиток!
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-page-21.png?itok=NASdVCPB)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-page-11.png?itok=S-4_iXZ1)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-40-074.jpg?itok=0qP5bc6s)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-47-873.jpg?itok=_cuI9vKR)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-52-647.jpg?itok=rA7rybX5)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-53-954.jpg?itok=0MOfTAEM)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-54-999.jpg?itok=YJK43Nnl)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-55-205.jpg?itok=ZvOan6SE)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-55-957.jpg?itok=1x6Nobvd)
![Фото з лекції](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/26/para/gallery/ml-shupt-zobrazhennyaviber2024-04-2417-04-56-147.jpg?itok=ttDqLAVk)