Виставка як результат практикумів: на кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт

Тетяна Казанцева, доцент кафедри містобудування Львівської політехніки
На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт

На кафедрі містобудування Інституту архітектури відбулася виставка робіт студентів першого – другого курсів. Ці роботи майбутні архітектори виконували під час відповідних практикумів.

Першокурсники робили замальовки малої архітектурної форми та деталей на базі історичної архітектури Львова. Для другокурсників завдання практикуму було ускладнено до замальовок об’єктів чи елементів ландшафту. Окрема група студентів виконала завдання з практикуму на базі відпочинкового комплексу «Політехнік-3» у Морському. Інші роботи, пов’язані з архітектурними, містобудівельними та ландшафтними пам’ятками України, студенти виконали під час літніх подорожей.

Завдяки практикумам майбутні архітектори з кафедри містобудування виробили вміння швидко передавати архітектурну форму, розташування пам’ятки в урбаністичному середовищі, сприймати ландшафтні форми, зокрема гірські рельєфи, а також мали можливість вільно працювати у багатьох техніках – графіці, акварелі, пастелі.

На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт На кафедрі містобудування відбулася демонстрація студентських робіт