На кафедрі менеджменту організацій ІНЕМ організували для студентів економічну гру «Школа бізнесу»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із гри

11 квітня викладачі кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки професор Олег Карий, доценти Олександр Адамовський, Уляна Іванюк, Катерина Процак і Наталія Смолінська провели зі студентами спеціальності «Менеджмент» економічну гру «Школа бізнесу».

Під час гри студенти отримували індивідуальні завдання (персональні ролі) та намагались в результаті віртуальної бізнес-активності перетворити наявні ресурси у гроші.

Гра викликала неабиякий інтерес, активність і зацікавлення.

Переможцем виявився студент групи МЕ-21 Максим Шльомський, оскільки за підсумками виконання самостійних завдань він заробив максимальну кількість грошей (щоправда, лише віртуальних).

Фоторепортаж – на сайті кафедри менеджменту організацій.