На кафедрі маркетингу і логістики відбулися традиційні Шевченківські читання

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Фото з Шевченківських читань

За багаторічною традицією, яку ініціювала професорка Ольга Мних Богданівна, 27 березня 2024 року на кафедра маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбулися Шевченкові читання.

Активно взяли участь у читаннях маркетологи-бакалаври:

• Софія Курило, Віта Папроцька – заспівали «Садок вишневий коло хати» (в коментарі).
  • Владислав Котисько, Андрій Стасів, Ліля Войтович, Ярина Дубневич, Христина Мельник – читали і декламували поезію.

Присутня на читаннях доцентка Ольга Костюк зазначила: «Дуже приємно було бачити, що студенти пройнялися духом Шевченківських днів і взяли участь в читаннях».

Викладачі кафедри переглянули записи і вітають студентів, що підтримали чудовий захід. Які всі гарні у вишиванках!

Наш український геній передав нам безліч мудрих думок, мотивацію до боротьби за справедливість, віру у краще. Пам’ятаймо слова Тараса Шевченка: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь!».