На кафедрі хімічної технології переробки нафти та газу відбулася XI Міжнародна конференція APGIP-11

Кафедра хімічної технології переробки нафти та газу
Фото з конференції

На кафедрі хімічної технології переробки нафти та газу Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки успішно завершилася XI Міжнародна науково-технічна конференція «Поступ в нафтогазопереробній та нафтохімічній промисловості» (APGIP-11).

Незважаючи на складний для країни час, участь у заході взяли науковці з різних куточків України та світу. Організатори щиро вдячні усім, хто був присутній на кафедрі та на зв’язку в Microsoft Teams онлайн.

У збірнику матеріалів конференції опубліковано 113 тез науковців України, а також США, Польщі, Іспанії, Франції, Словаччини, Бразилії, Мексики, Ізраїлю, Грузії, Азербайджану та Індії. Переглянути їх можна на сайті конференції.

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції