На кафедрі ІВТ відбувся перформенс студентських проектів для розв’язання актуальних проблем сучасного суспільства

Кафедра ІВТ Львівської політехніки
Проект EMPATO AI

9 квітня 2019 року на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбувся перформенс студентських проектів, метою яких є розв’язання актуальних проблем сучасного суспільства.

• Проект EMPATO AI – це експертна система, яка відстежує реакцію людей на соціальне явище. ЇЇ призначення полягає у створенні точної статистики реальних почуттів натовпу про щось.
  • Проект DROP MAP – це платформа для моніторингу оновлень товару у секонд-хендах та знижок у стоках вашого міста, маркетплейс дешевого та якісного одягу. Дасть змогу споживачеві оновлювати гардероб, заощадивши свій час та кошти.

Детальніше з особливостями проектів можна буде познайомитись на наукових фестинах Львівської політехніки, які відбудуться 19 квітня.

Презентації проектів – у доданих файлах.

Приєднані файли