На кафедрі іноземних мов Львівської політехніки відбулося пленарне засідання 80-ї СНТК

Кафедра іноземних мов Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заходу

19 жовтня на кафедрі іноземних мов Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбулося пленарне засідання 80-ї Студентської науково-технічної конференції.

Цьогоріч студенти перших та других курсів виступили зі змістовними та цікавими презентаціями, подавши доповіді з актуальних проблем у сфері своєї професійної діяльності, а також зачепили трагічні реалії сьогодення України в її багатовіковому протистоянні з ворогом.

Організаційний комітет дякує учасникам за ґрунтовні доповіді та науковим керівникам за підготовку учасників і ретельно підібрані теми досліджень. Сподіваємось на зустріч знову на конференції наступного року!

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу