На кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій ІКТА відбулися заняття Літньої школи IT Camp

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

8 червня 2022 року на кафедрі інформаційно-вимірювальних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки відбулися заняття Літньої школи IT Camp для учнів закладів загальної середньої освіти, організованої Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету і Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

Один із найкращих студентів кафедри Володимир Поворозник став модератором зустрічі. Він зацікавив гостей Університету робототехнічними розробками. Школярі мали можливість почути пізнавальну розповідь «Знайомство з Arduino та його екосистемою» та створити свою першу програму на Arduino.

На заняттях Літньої школи учасники здобули навички командної роботи під час створення проектів модифікації роботів.

Окрилені своїми успіхами, юні візитери, сподіватимемося, вступатимуть до Національного університету «Львівська політехніка».

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи