На кафедрі фотограмметрії та геоінформатики відбулася онлайн-зустріч студентів з роботодавцями

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

16 грудня 2021 року на кафедрі фотограмметрії та геоінформатики відбулася онлайн-зустріч студентів з роботодавцями у формі семінару. Захід для студентів ІІІ–IV курсів бакалаврського і І курсу магістерського рівень вищої освіти організував доцент кафедри ФГІ Борис Четверіков.

Це перший вебінар із серії запланованих зустрічей з роботодавцями, від яких у семінарі взяв участь Євген Лаврішко – директор фірми «Мірничий», що є одним із лідерів у західному регіоні з виконання геодезичних і землевпорядних робіт. Студентам розповіли про те, чим займається фірма, які роботи виконує, про умови праці та можливість додаткового навчання.