На кафедрі ФОА відбувся перший захист магістерських кваліфікаційних робіт за новою програмою

Кафедра фінансів, обліку та аналізу Львівської політехніки
Фото із захисту на кафедрі ФОА

В Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» на кафедрі фінансів, обліку і аналізу впродовж 15–16 грудня 2021 року відбувся перший захист кваліфікаційних магістерських робіт за акредитованою в 2021 році магістерською освітньо-професійною програмою «Фінанси, банківська справа та страхування». Приємно, що всі магістерські роботи успішно пройшли перевірку на плагіат, а 30% здобувачів захищали свої роботи іноземною мовою.

Голова Екзаменаційної комісії – к.е.н., начальник Личаківського відділення АТ «Банк Кредит Дніпро» Тетяна Вербицька, та члени екзаменаційної комісії – к.е.н., професор Марія Лапішко, д.е.н., професор Тамара Смовженко та д.е.н., професор Ігор Алєксєєв – відзначили високий рівень підготовки магістрів та результатів їхніх досліджень, актуальність тематики робіт і практичну спрямованість, наполегливу працю наукових керівників.

Фото із захисту на кафедрі ФОА Фото із захисту на кафедрі ФОА Сертифікат ОПП