На кафедрі фінансів Інституту економіки і менеджменту відбувся 25-й випуск фінансистів-професіоналів

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Фото із вручення дипломів

В Актовій залі головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося урочисте 25-те вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

До вітального слова долучилися керівник львівського відділення Акордбанку Руслан Кирилюк (випускник кафедри фінансів), викладачі кафедри.

Від імені випускників виступила Наталя Щур, яка подякувала викладачам кафедри фінансів за знання і досвід, підтримку й добрі поради, розуміння та віру в успіх студентів.

Дякуємо нашим хлопцям та дівчатам із ЗСУ, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Національної поліції та інших структур, завдяки яким стало можливим зібратись на святкову церемонію всім разом – випускникам, батькам, рідним, близьким та друзям, викладачам, керівництву Університету й Інституту, запрошеним гостям!

Щиро бажаємо випускникам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай щастить у нових звершеннях!

Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів Фото із вручення дипломів