На кафедрі фінансів ІНЕМ ефективно працює студентський науково-дискусійний гурток «Фінансист»

Кафедра фінансів Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Студентський науковий гурток «Фінансист» є ініціативою студентів-ентузіастів та викладачів кафедри фінансів, які і задають йому постійного ритму життя.

У роботі гуртка беруть участь здобувачі вищої освіти бакалаврського і магістерського рівнів, які працюють над індивідуальними науково-дослідними завданнями з навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі фінансів.

Основною метою наукового гуртка є залучення талановитої молоді до сфери наукової діяльності, створення умов для участі студентів у виконанні наукової роботи, вдосконалення навиків у самостійній науково-дослідній діяльності.

Завданням наукового гуртка є розкриття здібностей студентів у різних напрямках наукової діяльності; формування креативної особистості; сприяння вирішенню конкретних проблем, які стоять на сучасному етапі розвитку під керівництвом викладачів; набуття студентами досвіду у організації та участі у науковій роботі, зокрема у конференціях, конкурсах, засіданнях, круглих столах, олімпіадах, форумах.

• Керівник гуртка – Оксана Урікова, доцент кафедри фінансів, кандидат економічних наук.
  • Наукові консультанти – науково-педагогічні працівники кафедри фінансів.
  • Місце проведення – вул. Митрополита Андрея, 5, IV навчальний корпус Львівської політехніки, кафедра фінансів.