На кафедрі ФГІ захистили магістерські роботи 24 випускники за двома освітніми програмами

Кафедра фотограмметрії та геоінформатики Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Впродовж 19–20 грудня 2023 року відбувались захисти магістерських кваліфікаційних робіт на кафедрі фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Львівської політехніки.

За результатами захисту кваліфікацію магістра з геодезії та землеустрою за освітньою програмою «Геоінформаційні системи і технології» здобули 12 випускників, за ОП «Фотограмметрія та дистанційне зондування» – 12 випускників.

Вітаємо магістрів з успішним захистом і бажаємо успіхів у подальших професійних досягненнях, високих посад, високих зарплат та задоволення від роботи! Дякуємо членам екзаменаційної комісії, а також усім керівникам магістерських робіт!