На кафедрі фізичної, аналітичної та загальної хімії ІХХТ відбувся перший етап 77-ї СНТК

Кафедра ФАЗХ Львівської політехніки
на 77-ї СНТК

23 жовтня 2019 року на кафедрі фізичної, аналітичної та загальної хімії відбувся перший етап 77-ї Студентської науково-технічної конференції. Студенти презентували результати своїх наукових робіт, які були виконані під керівництвом викладачів та наукових співробітників кафедри ФАЗХ, і стосувалися визначення фундаментальних термодинамічних параметрів нових речовин, застосування каталізаторів для підвищення швидкості та селективності хімічних реакцій, синтезу матеріалів для фотовольтаїки, а також аналізу хімічного складу реальних об’єктів.

Кожен з виступів викликав зацікавлення учасників конференції, що відобразилося у питаннях до доповідачів. Необхідно відзначити виступи таких студентів: Дмитрів Анастасія (БТ-21), Колобич Степан (ХТ-22), Костюк Ростислав (ТОР-41), Курило Олексій (БТ-11), Шевченко Дмитро (ТОР-41), Ясковець Вікторія (ХТ-21). За результатами оцінювання три найкращі доповіді отримали такий відносний рейтинг: Степан Колобич – 100%; Вікторія Ясковець – 97%; Анастасія Дмитрів – 94%.

Роботу Степана Колобича на тему «Визначення хімічного макроскладу пилового шламу, що утворюється при термічній утилізації кубових залишків виробництва хлорвінілу», виконану під керівництвом доцента кафедри ФАЗХ І.П. Полюжина, рекомендовано до участі у другому етапі 77-ї Студентської науково-технічної конференції.

перший етап 77-ї СНТК перший етап 77-ї СНТК перший етап 77-ї СНТК перший етап 77-ї СНТК перший етап 77-ї СНТК перший етап 77-ї СНТК