В рамках Наукових фестин Львівської політехніки 24 квітня 2024 року на кафедрі електронної інженерії Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки відбувся День відкритих дверей. Кафедру відвідали учні 9 та 10 класів Львівської академічної гімназії при Університеті.
Гімназисти разом з учителями ознайомилися з можливостями та перспективами навчання на спеціальності 171 «Електроніка» у Національному університеті «Львівська політехніка». Завідувачка кафедри ЕЛІ професорка Ірина Яремчук спільно з професором Павло Стахірою, доцентами Тетяною Булавінець та Ольгою Шимчишин, асистентами Степаном Куцієм та Сергієм Мельниковим провели для учнів пізнавальну екскурсію оновленими лабораторіями, ознайомили з новим сучасним обладнанням та базовими принципами роботи пристроїв електроніки.
Під час зустрічі майбутні абітурієнти отримали багато цікавої інформації, яка допоможе їм у виборі професії.
![Фото із Дня відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/eli-4393885317509214038593726298820778784666971n.jpg?itok=lZuir-Gd)
![Фото із Дня відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/eli-43960478011855389528238564234916384096496876n1.jpg?itok=swjIiBb9)
![Фото із Дня відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/eli-4396262257544254300068514476010525694695871n0.jpg?itok=-GnYnLe-)
![Фото із Дня відкритих дверей](/sites/default/files/styles/fotorama_1200x800/public/2024/4/25/para/gallery/eli-117.jpg?itok=vuhpdzBY)