На кафедрі екологічної безпеки та природоохоронної діяльності відбувся День відкритих дверей

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Заставка заходу

12 травня на кафедрі екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Львівської політехніки відбувся День відкритих дверей у форматі онлайн. Захід був приурочений до Всесвітнього дня екологічної освіти.

Екологічну освіту сьогодні у світі вважають пріоритетним напрямом навчання і виховання для загальноосвітніх шкіл та закладів вищої освіти. Стокгольмська конференція з охорони довкілля у 1972 році прийняла рекомендацію про створення міжнародної програми за освітою в галузі довкілля. Згодом, у 1992 році конференція ООН в Ріо-де-Жанейро, на якій обговорювали проблеми навколишнього середовища та розвитку освіти, у своїх документах і рішеннях також підкреслила величезне значення екологічної освіти в реалізації стратегії виживання та сталого розвитку людства.

Найкращий спосіб відзначення Всесвітнього дня екологічної освіти – ділитися знаннями.

Саме тому викладачі та студенти кафедри радо ділились своїми доробками з учнівською молоддю.

Для тих, хто не встиг на подію, або просто бажає переглянути записи – переходьте на фейсбук-сторінку Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола.