На кафедрі БКМ відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з будівництва та цивільної інженерії

Кафедра будівельних конструкцій та мостів Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

На кафедрі будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізація «Промислове та цивільне будівництво».

До подання робіт було запрошено всіх охочих. Відбір робіт відбувався анонімно методом їхнього рецензування конкурсною комісією. В цьому році виявилося менше охочих, проте всі подані роботи мали високий науковий рівень.

За результатами рецензування для участі в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей було рекомендовано наукові роботи таких студентів:

• Андрія Клима, студента групи БДм-21, науковий керівник – д.т.н., професор В.М. Кущенко;
  • Максима Кушинова, студента групи БДм-21, науковий керівник – д.т.н., професор З.Я. Бліхарський;
  • Оксани Маринюк та Юрія Усика, студентів групи БДм-21, науковий керівник – д.т.н., професор Б.Г. Демчина.

Наукові роботи студентів, які були рекомендовані до ІІ туру, відзначено дипломами І–ІІ ступеня від завідувача кафедри будівельних конструкцій та мостів П.Ф. Холода і директора Інституту будівництва та інженерних систем З.Я. Бліхарського, іншим учасникам оголошено подяку.

Бажаємо студентам подальшого успіху в конкурсі!