На кафедрі БКМ відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з промислового та цивільного будівництва

Кафедра будівельних конструкцій та мостів Львівської політехніки
Роботи переможців конкурсу

Як і щороку, на кафедрі будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерних систем Львівської політехніки проведено І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Промислове та цивільне будівництво». До участі в конкурсі було запрошено студентів усіх курсів, проте активну участь у заході зазвичай ьеруть магістри-науковці, які вже мають наукові напрацювання.

Конкурсна комісія розглянула усі подані роботи й оцінила їх так:

• І місце – Надія Копійка, студентка групи БДм-21, керівник – доцент Ярослав Бліхарський;
  • ІІ місце – Степан Гавриляк, студент групи БДм-21, керівник – професор Богдан Демчина;
  • ІІІ місце – Роман Гаврись, студент групи БДм-21, керівник – професор Богдан Демчина.

Роботи студентів Степана Гавриляка та Надії Копійки були рекомендовані до участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, а роботу Романа Гаврися комісія рекомендувала привести до вимог конкурсу до закінчення терміну проведення І етапу й теж рекомендували до участі в ІІ етапі.

Бажаємо студентам удачі в оцінюванні їхніх робіт і, звичайно, здобути призові місця!

Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу Роботи переможців конкурсу