На кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій відбувся вечір пам’яті Володимира Савицького

Кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
Фото із вечора пам’яті

Нещодавно на кафедрі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Інституту енергетики та систем керування відбувся вечір пам’яті Володимира Савицького, кандидата технічних наук, доцента, засновника і незмінного керівника Народного камерного вокального ансамблю «Аколада» Народного дому «Просвіта» Національного університету «Львівська політехніка». У заході взяли участь працівники Львівської політехніки, учасники ансамблю «Аколада» і хористи Народного чоловічого хору «Орфей».

Зі спогадами про Володимира Савицького виступили: Федір Матіко (завідувач кафедри АВКТ), Зоя Романець (учасниця першого складу ансамблю «Аколада»), Андрій Кузик (президент хору «Орфей») та Роман Федоришин (доцент кафедри АВКТ й учасник ансамблю «Аколада»).

Програма заходу включала огляд фотогалереї та заслуховування інформації про науковий, викладацький, творчий і життєвий шлях Володимира Савицького. Приємним доповненням вечора стали виступи ансамблю «Аколада», хору «Орфей», солістки Тетяни Пащак та юного актора молодіжної театральної студії «Хочу» Олега Парнети.

Володимир Савицький був чудовим педагогом і досвідченим науковцем. До останніх днів свого життя виконував обов’язки викладача і залишив по собі великий спадок науково-технічних та навчально-методичних матеріалів. Роботі у Львівській політехніці присвятив усе своє життя. Крім цього, Володимир Савицький був талановитим співаком та художнім керівником камерного вокального ансамблю «Аколада», з яким виступав на різних сценах України й закордоном. В ансамбль «Аколада» він вклав свою душу, натхнення та зусилля.

У пам’яті всіх колег і друзів Володимир Савицький залишається доброзичливим, усміхненим та позитивно налаштованим.

Афіша вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті Фото із вечора пам’яті