На кафедрі архітектури та реставрації відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

На кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» відбувся захист бакалаврських кваліфікаційних робіт.

• Бурило Ярина Ярославівна: «Торгово-офісний центр на вул. Балабана у м. Львові (Shopping and office center on Balabana Street in Lviv)». Керівник – к.арх. Ратушинський Назар Володимирович.
  • Еррера Еррера Роналд Хосуе: «Готель у Еквадорі (Hotel in Ecuador)», мова захисту англійська. Керівник – к.арх. Каплінська Мар’яна Василівна.
  • Аламі Хассані Аюб: «Виставково-офісний центр у Львові (Exhibition and office center in Lviv»). Керівник – к.арх. Чень Леся Ярославівна.
  • Буссус Самі: «Готельно-рекреаційний комплекс (Hotel and recreation complex)». Керівник – к.арх. Чень Леся Ярославівна.
  • Бухтяк Неля Максимівна: «Мистецько-виставковий центр на вулиці Зелена у м. Львові (Art and exhibition center on Zelena Street in Lviv)». Керівник – к.арх. Ратушинський Назар Володимирович.
  • Васильків Іван Миколайович: «Готельно-відпочинковий комплекс з музейним депо вузькоколійної залізниці у с. Коростів (Hotel and recreation complex with a museum depot of the narrow-gauge railway in Korostiv)». Керівник – к.арх. Погранична Ірина Ігорівна.
  • Гірняк Олександр Олександрович: «Реабілітаційний центр в м. Львові (Rehabilitation center in Lviv)». Керівник – к.арх. Гнідець Ростислав Богданович.
  • Горбачевська Анастасія Сергіївна: «Регенерація території фортеці під концертно-виставковий комплекс на Проспекті Миру (проєктований) в м. Маріуполь (Regeneration of the territory of the fortress for a concert and exhibition complex on Myru Avenue (projected) in Mariupol)». Керівник – к.арх. Ратушинський Назар Володимирович.
  • Гребелюк Ольга Василівна: «Відпочинково-просвітницький комплекс на острові з новим театром у м. Маріуполь (Recreational and educational complex on the island with a new theater in Mariupol)». Керівник – к.арх. Погранична Ірина Ігорівна.
  • Дем’янчук Богдан Богданович: «Готельно-відпочинковий комплекс у Раковці (Hotel and recreation complex in Rakovets)». Керівник – к.арх. Ратушинський Назар Володимирович.
  • Дида Святослав Олексійович: «Проєкт будинку-вставки на пл. Старий Ринок з функцією музею історії Давнього Львова (The project of an inset house on Stary Rynok Square with the function of a museum of the history of Ancient Lviv)». Керівник – д.арх. Бевз Микола Валентинович.
  • Касіян Сергій Ігорович: «Реконструкція промислової будівлі на ІТ-центр на вул. Садовій у м. Львів (Reconstruction of an industrial building into an IT center on Sadova Street in Lviv)». Керівник – д.арх. Бевз Микола Валентинович.
  • Козилян Іван Сергійович: «Океанаріум у м. Чернівці (Oceanarium in Chernivtsi)». Керівник – к.арх. Хохонь Михайло Петрович.
  • Преображенська Єлізавета Олексіївна: «Реабілітаційний центр в м. Хуст (Rehabilitation center in Khust)». Керівник – к.арх. Каплінська Мар’яна Василівна.
  • Рибчинський Денис Юрійович: «Готельно відпочинковий комплекс м. Львів (Hotel and recreation complex in Lviv)». Керівник – Дубик Юрій Ярославович.
  • Сівов Сергій Станіславович: «Готельно відпочинковий комплекс м. Львів (Hotel and recreation complex in Lviv)». Керівник – Дубик Юрій Ярославович.
  • Сокол Денис Ігорович: «Реконструкція промислової будівлі на ІТ-центр на вул. Садовій у м. Львів (Reconstruction of an industrial building into an IT center on Sadova Street in Lviv)». Керівник – к.арх. Ратушинський Назар Володимирович.
  • Хомич Яна Романівна: «Готельно відпочинковий комплекс м. Львів (Hotel and recreation complex in Lviv)». Керівник – Дубик Юрій Ярославович.
  • Юречко Яна Ярославівна: «Меморіальний комплекс на площі Драмтеатру в м. Маріуполь (Memorial complex on Drama Theater Square in Mariupol)». Керівник – к.арх. Ясінський Максим Романович.

Вітаємо студентів з успішним захистом!

Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт