На кафедрі архітектури та реставрації ІАРД відбувся захист бакалаврських дипломних проєктів

Кафедра архітектури та реставрації Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

На кафедрі архітектури та реставрації Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки відбувся захист бакалаврських дипломних проєктів за спеціальністю 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» (група РМ-41).

• Безкровна Едита«Консервація гіпсового декоративного карнизу з фасаду львівського будинку кінця ХІХ століття» (Conservation of a plaster decorative cornice of the facade of a Lviv building from the end of the 19th century). Керівники: д-р архіт. Олег Рибчинський; канд. істор. наук Віктор Мельник.
  • Качинська Марта«Консервація фраґмента ренесансної білокам’яної архітектурної деталі XVII століття зі збірки кафедри архітектури та реставрації» (Conservation of a fragment of a Renaissance white stone architectural detail of the 17th century from the collection of the Architecture and Restoration Department). Керівники: д-р архіт. Олег Рибчинський; канд. істор. наук Віктор Мельник.
  • Панчишин Олена«Консервація фраґментів кахель XVII століття з фондів музею Святоуспенської Унівської лаври» (Conservation of fragments of 17th-century tile from the funds of the Univ Holy Dormition Lavra museum). Керівники: д-р архіт. Олег Рибчинський; канд. істор. наук Віктор Мельник.
  • Явна Наталія«Реставрація гіпсового барельєфа лику Ісуса Христа в терновому вінку зі збірки краєзнавчого музею в Бродах» (Restoration of a plaster bas-relief of the face of Jesus Christ in a crown of thorns from the collection of the local history museum in Brody). Керівники: д-р архіт. Олег Рибчинський; канд. істор. наук Віктор Мельник.
Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт Фото із захисту робіт