На кафедрі архітектурного проєктування ІАРД розпочалися захисти бакалаврських дипломних проєктів

Кафедра архітектурного проєктування Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

На кафедрі архітектурного проєктування Інституту архітектури та дизайну розпочалися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт.

На долю сьогоднішніх випускників кафедри випало навчатись у складний період. Їхнє студентське життя почалося з пандемії та переходу на дистанційну форму навчання, далі повномасштабна війна зробила здобуття освіти ще складнішим викликом. Але, попри випробування, молоді архітектори показують своє нестримне бажання здобувати знання, набувати професійних навичок і ставати кращими спеціалістами своєї справи.

Члени екзаменаційної комісії та викладачі кафедри АП з радістю заслуховують презентації своїх учнів і вже майже колег, відзначаючи їхній гарний рівень підготовки, творчий підхід до розв’язання проєктних задач і прагнення до створення якісної сучасної архітектури.

Колектив кафедри щиро вітає всіх випускників і бажає їм подальших успіхів у навчанні та творчій роботі!