На кафедрі АІП відбулися заходи у межах профорієнтаційного проєкту «Майбутній політехнік»

Кафедра адміністративного та інформаційного права
Фото із заняття

З 25 по 29 березня 2024 року на кафедрі адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти відбулися профорієнтаційні заходи у рамках проєкту «Майбутній політехнік». Вони були спрямовані на підтримку учнів у виборі майбутньої професійної кар’єри та допомогу їм у прийнятті рішень щодо здобуття освіти.

Цей захід ознайомив учнів середніх загальноосвітніх шкіл із системою навчання за їх участі в окремих семінарських заняттях на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти. Була сприятлива атмосфера, в якій учасники могли отримати повну інформацію та відчути підтримку у важливому виборі своєї майбутньої професії.

Учні також відвідали заняття з таких навчальних дисциплін кафедри адміністративного та інформаційного права:

• «Правове забезпечення інформаційної безпеки» (доцентка кафедри АІП, к.ю.н. Мар’яна Повалена);
  • «Запобігання корупції в публічній сфері» (доцентка кафедри АІП, к.ю.н. Ірина Шульган);
  • «Адміністративне право, частина 2» (доцентка кафедри АІП, к.ю.н., доцент Наталія Дідик);
  • «Адміністративне судочинство» (доцентка кафедри АІП, к.ю.н. Ярина Теслюк).

Учні взяли участь у семінарських заняттях, ознайомилися з планом проведення семінарів, отримали новий досвід та долучилися до нашого навчального процесу.

Щиро сподіваємося, що учні середніх загальноосвітніх шкіл приєднаються до нашої дружної родини політехніків!

Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття Фото із заняття