На «екваторі» вступної кампанії 2018 року Львівська політехніка входить до п’ятірки найпопулярніших університетів

За матеріалами сайту МОН
пресконференція

Право, філологія, середня освіта, менеджмент і медицина – наразі саме на ці спеціальності вступники подали найбільше заяв. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Юрій Рашкевич 19 липня 2018 року під час прес-конференції у МОН.

Серед університетів найпопулярнішими у вступників зараз є:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
  • Львівський національний університет імені Івана Франка,
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
  • Національний університет «Львівська політехніка»,
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

– Сьогоднішній день можна вважати «екватором» вступної кампанії – тиждень подання заяв уже позаду і тиждень ще попереду, їхній прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. До 18-ї години 25 липня буде відкрита реєстрація електронних кабінетів. А вже 1 серпня відбудеться оприлюднення рейтингового списку вступників, – повідомив Юрій Рашкевич.

Загалом на ранок 19 липня вступники подали до вишів майже мільйон заяв на бакалавра, магістра та молодшого спеціаліста. З них понад половина – близько 600 тисяч заяв – подані в електронному вигляді.

Електронні кабінети зареєстрували вже 151 тисяча вступників – це понад 90% відсотків від очікуваної цього року кількості. З них 130 тисяч уже подали електронні заяви.