На базі Львівської політехніки буде запроваджено навчання й атестацію енергоаудиторів

За матеріалами сайту ЛОДА
робоча нарада

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася робоча нарада представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, українсько-німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ (GmbH) та Держенергоефективності з професорсько-викладацьким складом Університету.

В рамках зустрічі порушили питання запровадження на базі Львівської політехніки атестації енергоаудиторів.

У робочій нараді взяв участь начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації Андрій Якубовський, який зазначив, що сьогодні надзвичайно важливо забезпечити підготовку кваліфікованих енергоаудиторів на Львівщині, враховуючи значну потребу у впровадженні енергоефективних заходів в житлових будівлях та бюджетних установах.