На базі загальноосвітньої школи № 3 Львівської міської ради відбувся захід «Дні Політехніки в школі»

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото із заходу «Дні Політехніки в школі»

З 30 листопада до 4 грудня 2020 року на базі загальноосвітньої школи № 3 Львівської міської ради відбувався захід «Дні Політехніки в школі». До участі було залучено школярів 9–11-х класів.

Учні мали нагоду пройти тренінг «Компетенції майбутнього», на якому можна було ознайомитись зі спеціальностями Національного університету «Львівська політехніка», а також розвинути свої гнучкі навички (Soft Skills).

Однак найбільше часу під час реалізації комплексу заходів було приділено викладанню працівниками Університету учням широкого кола дисциплін з метою зростання інтересу учнів до продовження навчання після завершення школи, а також до навчання впродовж життя взагалі.

Уроки хімії та фізики було проведено у стінах Львівської політехніки, де учні мали нагоду безпосередньо ознайомитись із лабораторними умовами та обладнанням Університету.