На базі коледжу «Інфокомунікації» відбувся круглий стіл «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій»

Коледж «Інфокомунікації» Львівської політехніки
Б.Т. Камінський

25 листопада 2016 року на базі коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання круглого столу на тему «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій. Використання інноваційних педагогічних технологій у сучасній професійній освіті». Ініціаторами та організаторами проведення заходу були Навчально-методичний центр ПТО у Львівській області, Львівський Навчально-тренувальний центр професійної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

З вітальним столом до учасників круглого столу звернувся директор коледжу Б.Т. Камінський.

В роботі круглого столу взяли участь М.Р. Саноцька, завідувач лабораторії інформатизації НМЦ ПТО у Львівській області; О.О. Стечкевич, доцент ЛННЦПО, к.пед.н., методист коледжу «Інфокомунікації»; Л.К. Стечкевич, викладач вищої категорії Львівского коледжу «Інфокомунікації», к.п.н.; Л.М. Куровська, викладач вищої категорії Львівського коледжу «Інфокомунікації»; Г.Б. Огоновська, викладач вищої категорії Львівського коледжу «Інфокомунікації»; а також колеги з інших навчальних закладів.